100 سریال برتر از نگاه کاربران 30نما

* معیار رتبه بندی این بخش فقط بر اساس امتیاز نمی باشد. و از الگوریتم خاصی استفاده می شود.
نام فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Game of Thrones 20119.1416379.5
Breaking Bad 2008-20139.28559.5
Friends 19949.146708.9
Westworld 2016-9.036068.9
Rick and Morty 20139.24889.3
Vikings 20139.064938.6
Prison Break 20058.766108.4
13 Reasons Why 2017-8.815778.1
Sherlock 2010-9.14339.2
The Walking Dead 20108.465868.4
The Big Bang Theory 20078.754198.2
House of Cards 2013-9.053238.9
Stranger Things 20169.22888.9
Mr. Robot 2015-9.192878.6
Peaky Blinders 20139.242608.8
Taboo 2017-92978.5
True Detective 2014-9.22489.0
How I Met Your Mother 20059.152518.3
The Grand Tour 2016-9.232388.7
Shameless 20118.992718.7
Dexter 20069.22348.7
Better Call Saul 2015-9.182308.7
Black Mirror 20119.252068.9
Lost 2004-20109.062128.4
Fargo 20149.191939.0
The 100 20148.542757.8
Supernatural 20058.622418.5
The Originals 2013-20188.692208.3
Lucifer 2015-8.931848.2
Band of Brothers 20018.931779.5
Gravity Falls 20129.121558.9
Person of Interest 20119.081538.4
Daredevil 20158.81718.7
Banshee 2013-20168.691668.4
Legion 2017-8.811558.4
Spartacus 20108.811468.5
The Blacklist 20138.981338.1
Avatar: The Last Airbender 2003-9.31159.2
The Flash 20147.962547.9
Into the Badlands 20158.951298.1
Narcos 20158.891318.9
Preacher 2016-8.81368.1
The Vampire Diaries 2009-20177.822707.7
Planet Earth II 20168.921239.5
Gotham 2014-8.931217.9
SpongeBob SquarePants 19999.39908.1
The Leftovers 2014-20178.91118.3
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 2014-8.841147.5
Hannibal 2013-20159.021048.6
Mr. Bean 1990-20159.38898.5
Suits 2011-8.81158.6
The Handmaid’s Tale 20178.941068.6
The Punisher 2017-8.951058.7
Big Little Lies 20178.951038.6
American Gods 2017-8.571218.1
The Wire 2002-20088.841049.3
Ellen: The Ellen DeGeneres Show 20038.791067.2
Twin Peaks 1990-8.91978.8
Silicon Valley 2014-9.16858.6
Black Sails 20148.751028.3
Family Guy 1998-9.1868.2
Grimm 2011-20178.491177.8
The Sopranos 1999-20079.07859.2
The Night Of 20169.02868.6
Teen Wolf 2011-7.671967.7
Ash vs Evil Dead 20158.78898.5
Riverdale 20168.91827.6
Sons of Anarchy 2008-20149.23718.6
Fringe 2008-20138.93808.4
The Last Kingdom 20158.99768.3
Penny Dreadful 20148.62908.2
Blindspot 20158.52937.5
Arrow 20127.332677.7
The Exorcist 2016-20188.64858.2
The Simpsons 1989-8.9738.7
Jumong 2006-20077.71597.9
Orange Is the New Black 2013-8.37938.2
The Strain 20148.64807.4
Brooklyn Nine-Nine 2013-8.57828.4
American Horror Story 20118.76748.1
Da Vinci’s Demons 20138.76748.0
A Series of Unfortunate Events 2017-8.57817.9
24 2001-20148.3948.4
Sense8 20158.42868.4
South Park 1997-8.97658.7
This Is Us 2016-8.71738.8
Modern Family 20098.6778.5
Teenage Mutant Ninja Turtles 2003-20108.79707.7
Seinfeld 19899.19588.9
BoJack Horseman 20149.12598.5
House M.D. 2004-20129.03618.8
The Mick 2017-8.71707.9
Homeland 20118.44798.4
Poirot 1989-20138.9628.6
Merlin 2008-20128.4787.9
The Shannara Chronicles 2016-8.44737.3
Poldark 20158.54688.4
iZombie 2015-8.15847.9
Jessica Jones 2015-8.38698.1
Fear the Walking Dead 20157.77997.0