100 سریال برتر از نگاه کاربران 30نما

* معیار رتبه بندی این بخش فقط بر اساس امتیاز نمی باشد. و از الگوریتم خاصی استفاده می شود.
نام فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Game of Thrones 20119.1416379.5
Breaking Bad 2008-20139.28559.5
Friends 1994-20049.146708.9
Westworld 2016-9.036068.9
Rick and Morty 2013-9.24889.3
Vikings 2013-9.064938.6
Prison Break 2005-8.766108.4
13 Reasons Why 2017-8.815778.1
Sherlock 2010-9.14339.2
The Walking Dead 2010-8.465868.4
The Big Bang Theory 2007-8.754198.2
House of Cards 2013-9.053238.9
Stranger Things 2016-9.22888.9
Mr. Robot 2015-9.192878.6
Peaky Blinders 2013-9.242608.8
Taboo 2017-92978.5
True Detective 2014-9.22489.0
How I Met Your Mother 2005-20149.152518.3
The Grand Tour 2016-9.232388.7
Shameless 2011-8.992718.7
Dexter 2006-20139.22348.7
Better Call Saul 2015-9.182308.7
Black Mirror 2011-9.252068.9
Lost 2004-20109.062128.4
Fargo 2014-9.191939.0
The 100 2014-8.542757.8
Supernatural 2005-8.622418.5
The Originals 2013-20188.692208.3
Lucifer 2015-8.931848.2
Band of Brothers 20018.931779.5
Gravity Falls 20129.121558.9
Person of Interest 2011-20169.081538.4
Daredevil 2015-8.81718.7
Banshee 2013-20168.691668.4
Legion 2017-8.811558.4
Spartacus 2010-20138.811468.5
The Blacklist 2013-8.981338.1
Avatar: The Last Airbender 2003-9.31159.2
The Flash 2014-7.962547.9
Into the Badlands 2015-8.951298.1
Narcos 20158.891318.9
Preacher 2016-8.81368.1
The Vampire Diaries 2009-20177.822707.7
Planet Earth II 20168.921239.5
Gotham 2014-8.931217.9
SpongeBob SquarePants 1999-9.39908.1
The Leftovers 2014-20178.91118.3
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 2014-8.841147.5
Hannibal 2013-20159.021048.6
Mr. Bean 1990-20159.38898.5
Suits 2011-8.81158.6
The Handmaid’s Tale 2017-8.941068.6
The Punisher 2017-8.951058.7
Big Little Lies 2017-8.951038.6
American Gods 2017-8.571218.1
The Wire 2002-20088.841049.3
Ellen: The Ellen DeGeneres Show 20038.791067.2
Twin Peaks 1990-8.91978.8
Silicon Valley 2014-9.16858.6
Black Sails 2014-20178.751028.3
Family Guy 1998-9.1868.2
Grimm 2011-20178.491177.8
The Sopranos 1999-20079.07859.2
The Night Of 2016-9.02868.6
Teen Wolf 2011-7.671967.7
Ash vs Evil Dead 20158.78898.5
Riverdale 2016-8.91827.6
Sons of Anarchy 2008-20149.23718.6
Fringe 2008-20138.93808.4
The Last Kingdom 2015-8.99768.3
Penny Dreadful 20148.62908.2
Blindspot 2015-8.52937.5
Arrow 2012-7.332677.7
The Exorcist 2016-20188.64858.2
The Simpsons 1989-8.9738.7
Jumong 2006-20077.71597.9
Orange Is the New Black 2013-8.37938.2
The Strain 2014-8.64807.4
Brooklyn Nine-Nine 2013-8.57828.4
American Horror Story 2011-8.76748.1
Da Vinci’s Demons 2013-20158.76748.0
A Series of Unfortunate Events 2017-8.57817.9
24 2001-20148.3948.4
Sense8 20158.42868.4
South Park 1997-8.97658.7
This Is Us 2016-8.71738.8
Modern Family 2009-8.6778.5
Teenage Mutant Ninja Turtles 2003-20108.79707.7
Seinfeld 19899.19588.9
BoJack Horseman 2014-9.12598.5
House M.D. 2004-20129.03618.8
The Mick 2017-8.71707.9
Homeland 2011-8.44798.4
Poirot 1989-20138.9628.6
Merlin 2008-20128.4787.9
The Shannara Chronicles 2016-8.44737.3
Poldark 2015-8.54688.4
iZombie 2015-8.15847.9
Jessica Jones 2015-8.38698.1
Fear the Walking Dead 2015-7.77997.0